» » » محسن چاوشی چهره برتر سال 91 شد

محسن چاوشی چهره برتر سال 91 شد

تاریخ :
نویسنده : morteza
نظرات : 0
بازدیدها : 2 317

محسن چاوشی چهره برتر سال 91 شد

در انتخاب کارشناسی که با رای باز 96 منتقد، نویسنده و خبرنگار موسیقی صورت گرفت، محسن چاوشی بعنوان چهره برتر سال 91 معرفی شد.

 برای اولین بار، اقدام به طراحی و اجرای برنامه انتخاب بهترین های سال موسیقی پاپ ایران توسط کارشناسان رسانه ای موسیقی ایران کرد که نگاه اصلی این نظرسنجی معطوف به سردبیران، دبیران، نویسندگان و خبرنگاران رسانه های جمعی کشور اعم از مجلات، روزنامه ها، خبرگزاریها، سایت های موسیقی، برنامه های رادیو- تلویزیونی و سایر بخش های رسانه ای موسیقایی بود.

مجله تخصصی «ترانه ماه» برای اولین بار، اقدام به طراحی و اجرای برنامه انتخاب بهترین های سال موسیقی پاپ ایران توسط کارشناسان رسانه ای موسیقی ایران کرد که نگاه اصلی این نظرسنجی معطوف به سردبیران، دبیران، نویسندگان و خبرنگاران رسانه های جمعی کشور اعم از مجلات، روزنامه ها، خبرگزاریها، سایت های موسیقی، برنامه های رادیو- تلویزیونی و سایر بخش های رسانه ای موسیقایی بود.

گزینه اول این نظرسنجی ویژه و تخصصی، چهره برتر سال 91 موسیقی پاپ بود که محسن چاوشی در رقابتی نزدیک با شهرام شکوهی و احسان خواجه امیری، با کسب 77 امتیاز، موفق به کسب عنوان نخست شد. شهرام شکوهی با 72 امتیاز دوم شد و احسان خواجه امیری هم با 65 امتیاز به رتبه سوم دست یافت. عناوین چهارم و پنجم نیز به ترتیب به رضا یزدانی (با 42 امتیاز) و مازیار فلاحی (با 37 امتیاز) رسید.

در نیمه دوم این جدول رده بندی هم این چهره ها موفق به کسب آرای اهالی رسانه ای موسیقی شدند: سیروان خسروی با 36 امتیاز؛ محمد علیزاده با 34 امتیاز؛ کارن همایونفر با 26 امتیاز؛ محسن یگانه با 25 امتیاز و شهرام شعرباف با 16 امتیاز.

کلید واژه ها :
محسن چاوشی چهره برتر سال 91 شد
دسته بندی :  موسیقی / اخبار موسیقی

تبلیغات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*

بالا