» » » بمباران مخازن سوخت گروه داعش

بمباران مخازن سوخت گروه داعش

تاریخ :
نویسنده : sepahna
نظرات : 0
بازدیدها : 1 651

داعش سرکوب شد

بمباران مخازن سوخت داعش در موصل/ حسین شهرستانی وزیر امورخارجه عراق شد.

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران، در آخرین تحولات شب گذشته، برخی شهرهای عراق پاکسازی شد و شماری از تروریست‌ها به هلاکت رسیدند.

حمله جنگندها به داعش

در حملات اخیر ارتش عراق علیه تروریست های داعش در پایگاه هوایی سبایکر در تکریت، همه مهاجمان تروریست کشته شدند.

در همین حال فرماندهان ارتش عراق از هلاکت صدها تروریست طی ساعات گذشته خبر دادند.

سرلشگر "قاسم عطا" سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق در گفت وگو با خبرنگار شبکه العالم، گفت: طی 48 ساعت گذشته نیروهای ارتش عراق موفق شدند با هدف قرار دادن 32 خودرو، 158 تروریست را به هلاکت برسانند.

وی تعداد پرواز جنگنده ای عراقی علیه مواضع تروریست ها را 132 پرواز اعلام کرد.

همچنین همسو با عملیات نظامی نیروهای عراقی علیه تروریست های داعش، استان نینوا نیز شاهد تحرکات نظامی عشایر این شهر در مقابله با عناصر تروریست داعش بود.

منابع نظامی عراقی همچنین از انهدام کامل کاروان تانکرهای حامل نفت در خلال هدف قرار دادن تروریستها و مواضع آنها توسط جنگنده های عراقی خبر دادند.

"عادل المانع" عضو ائتلاف دولت قانون عراق نیز در گفت وگو با خبرنگار شبکه العالم درباره وضعت فعلی شهر اشغالی موصل، گفت: پرونده موصل در حال حاضر راه حل نظامی ندارد و ممکن است بررسی این موضوع به پس از تشکیل حکومت عراق و ادای سوگند نمایندگان و توافق برسر سایر پست ها موکول شود.

به اذعان المانع، پرونده موصل سیاسی است و مقابله با آن از طریق گزینه نظامی راه به جایی نخواهد برد.

در سایر جبهه ها نیز عملیات ارتش عراق در تعقیب تروریست های داعش ادامه دارد؛ در بابل نیروهای عراقی توانستند بیش از 20 تروریت را در منطقه "جرف الصخر" واقع در شمال این استان به هلاکت برسانند.

 

 

 

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران، شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: جنگنده های عراق مخازن سوختی که در تصرف تروریست های داعش در منطقه حمام العلیل واقع در جنوب موصل قرار دارد را بمباران کردند.

در عین حال، یک منبع امنیتی در استان نینوا گفت جنگنده های ارتش دیروز ساختمان سابق مرکز فرماندهی عملیات نینوا را در منطقه الطیران در جنوب موصل هدف قرار دادند . پس از حمله عناصر داعش به موصل ،ساختمان مرکز فرماندهی عملیات نینوا در منطقه الطیران به مقر استقرار داعش تبدیل شد .

درحمله هوایی دیروز به جنوب موصل شماری از اعضای گروه داعش کشته و زخمی شدند.

کلید واژه ها :
داعش موصل
دسته بندی :  اخبار / اخبار خارجی

تبلیغات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*

بالا